A Rákbetegek Országos Szövetségének pápai Megújulás emlőműtöttek klubja a
"Hiteles szó erejével" szívesen vállalja, hogy elmegy Ö nökhöz, és kötetlen beszélgetés formáj ában tájékoztatást tart a -szűrések fontosságáról, a 7 figyelmeztető jeiről, és arról, hogy tanácsért kihez fordulhatnak Beszélgetünk és információt adhatunk a vizsgálatokról, a betegséggel kapcsolatos kezelésekről.

A Rákbetegek Országos Szövetségének pápai Megújulás emlőműtöttek klubja a
"Hiteles szó erejével" szívesen vállalja, hogy elmegy Önökhöz, és kötetlen beszélgetés formáj ában tájékoztatást tart a -szűrések fontosságáról, a 7 figyelmeztető jeiről, és arról, hogy tanácsért kihez fordulhatnak Beszélgetünk és információt adhatunk a vizsgálatokról, a betegséggel kapcsolatos kezelésekről. Megmutatnánk az emlő önvizsgálatát.
Tagjaink nyitottak, bármit lehet kérdezni, rni szívesen válaszolunk
Nagyon szeretnénk segíteni Inert mi már tudjuk, hogy mit jelent az egészség elvesztése.
Megújulás klub
Érdeklődni lehet: Hörömpöly Imréné 06120~ 249 2035