A miskolci Életért a Rák Ellen Egyesület és a Rákbetegek és Barátaik klub tagjai közül néhányan Bükkszentkeresztre kirándultak, kihasználva a csodálatos időt.

 Megtekintették a gyógyító köveket és egy hosszabb sétát tettek a faluban, élvezve a természet szépségeit és a friss levegőt.