Az ózdi Rákbetegek Egymásért klubja egy igazán lélekemelő klubnapot tartott.

 

Az összejövetelt nőnapi köszöntéssel kezdték, majd a „Mit üzen a lelkem?” meseterápiás foglalkozás során közösen indultak el egy belső utazásra.

 A színes ceruzák segítségével mindenki megfogalmazhatta érzéseit, gondolatait, és megtapasztalhatták, milyen erőt ad a közösség, a figyelem és az elfogadás.