Az ózdi Rákbetegek Egymásért klubja egy igazán lélekemelő klubnapot tartott.
Az összejövetelt nőnapi köszöntéssel kezdték, majd a „Mit üzen a lelkem?” meseterápiás foglalkozás során közösen indultak el egy belső utazásra.
A színes ceruzák segítségével mindenki megfogalmazhatta érzéseit, gondolatait, és megtapasztalhatták, milyen erőt ad a közösség, a figyelem és az elfogadás.
View the embedded image gallery online at:
https://rakszovetseg.hu/test_jml2/index.php/hirek/1307-ozd-2026-04-05-14-58-35#sigProGalleriaffaf9e2929
https://rakszovetseg.hu/test_jml2/index.php/hirek/1307-ozd-2026-04-05-14-58-35#sigProGalleriaffaf9e2929