A kaposvári (Új) Viktória klub legutóbbi összejövetelén a nő tagokat kedves meglepetés érte, hiszen a férfi tagok versekkel és virágokkal köszöntötték őket Nőnap alkalmából.

 A szegedi Ametiszt Klubban lehetőség nyílt tagjaiknak vérnyomás és vércukorszint mérésére.

Ismét összegyűlt a miskolci Életért a Rák Ellen Egyesület és a Rákbetegek és Barátaik klub valamennyi tagja, hogy megünnepeljék a Nőnapot.

A soproni Együtt Könnyebb klub egyik kiemelt eseménye a Nőnapi rendezvény volt, melyet hagyományosan a város egyik legrégebbi éttermének, patinás különtermében tartottak meg.

A zalaegerszegi Daganatos Betegek Egyesületének tagjai a legutóbbi foglalkozás keretében Nőnapot ünnepeltek!

Az összejövetelen Horváth Miklós, a TESZ Zala Megyei Szervezetének elnöke köszöntötte a hölgyeket, és megemlékezett a Nőnap megalakulásának főbb mérföldköveiről, egészen napjainkig.

Nőnapi összejövetel A nyíregyházi Csillagfény klub legutóbbi összejövetelén nemcsak a szokásos beszélgetéseket és programokat tartották meg, hanem méltó módon ünnepelték a nemzetközi Nőnapot is.